Ferrino Altair 5 white

Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Altair 5
Doporučujeme Akce

Rodinný stan s preformovanou nafukovací pneumatickou strukturou, která nahrazuje tradiční pruty, což zlepšuje vnitřní obyvatelnost.

Parametry a podrobný popis
 Skladem...u výrobce Ferrino 
18 058
14 924 bez DPH
Běžná cena:
20 900
Ušetříte:
2 842
DPH:
21 %
Ferrino Altair 5 white
ks

Komfort bez kompromisů - to je krátký popis nového modelu s nafukovacím rámem z řady rodinných stanů Ferrino. A tato skvělá práce konstruktérů Ferrino je ztělesněna jak v celkovém designu, tak v každém detailu stanu Altair 5. Nafukovací stany jsou dnes synonymem pro pohodlí venkovní rekreace a jsou pevně spojeny s pohodlným kempováním. Podstavec rámu se skládá ze tří nezávislých nafukovacích oblouků, ke kterým je připevněna vnější markýza a vnitřní stan, což výrazně urychluje a zjednodušuje instalaci. Několik minut stačí k tomu, aby se stan pomocí pumpy, která je součástí, stal obyvatelným. Integrované hledí je umístěno nad bočním vchodem. Již tak velkou využitelnou plochu lze zvětšit díky přídavnému "altánku", který je také součástí sady. Takto se do stanu vejde několik přistýlek, kempinková kuchyň, velký jídelní stůl, jízdní kola a spousty dalšího.

Tři samostatné vchody do stanu a dva další samostatné vchody do každé ze spacích místností odlišují tento model od mnoha jiných stanů pro kempování, což značně zjednodušuje a zpříjemňuje dlouhodobé kempování. Interiéry jsou odděleny odnímatelnou přepážkou na zip. Okna ve stanu a ve vestibulu jsou zavřena závěsy. Ve stanu najdete také speciální otvor pro elektrický kabel.

Pokročilý ventilační systém eliminuje vnitřní kondenzaci. 

Přítomnost moskytiéry na všech dveřích i hlavního vstupu do stanu zaručuje komfortní mikroklima a nepřítomnost hmyzu ve stanu. S ohledem na dvouvrstvou konstrukci včetně dvojité podlahy je stupeň odolnosti proti vodě zcela dostačující k tomu, aby při správném umístění udržoval stan uvnitř suchý i během silných dešťů. Kryt stanu je uzavřen zipem, což je velmi výhodné při balení stanu. 

Luxusní nafukovací rodinný stan

 • Stan, který poskytuje spolehlivé a velice prostorné přístřeší na vaší dovolené! Odolná nafukovací kontrukce je tvořena nezávislými nafukovacími tubusy z pevného materiálu v kombinaci polyesteru a polyuretanu. Tubusy jsou předtvarované, takže nabízí mnohem více vnitřního prostoru, strop stanu je celkově vyšší. Integrovaný přístřešek k přednímu vstupu zejména využijete za deštivých dní, boční menší markýza zakrývá druhý vstup, aby nezatékalo do stanu i za silnějšího větru. Zadní vstup usnadňuje přístup do ložnice. Všechny vstupy jsou opatřeny rozepínatelnou moskytiérou, takže můžete bez problémů větrat celý den i noc.

Nyní si můžete dopřát luxus pro celou rodinu kdekoliv!

Klíčové vlastnosti:

 • Nafukovací rodinný stan až pro 5 osob
 • Konstrukce je tvořena nezávislými tubusy, nafukujíce pomocí pumpy, která je součástí balení
 • Větší vnitřní prostor díky předtvarovaným tubusům
 • Celkem tři vstupy - přední, boční a zadní, všechny mají možnost zapnutí na moskytiéru
 • Přední prostorný přístřešek s bočnicemi a okny, které je možné zastínit (přístřešek lze případně odpojit od stanu)
 • Přední vstup nemá zvednutý práh - jednoduché čištění stanu
 • Boční vchod s menší nafukovací markýzou
 • Spousta vypínacích šňůr pro zajištění maximální stability
 • Termoizolační PU zátěr odráží teplo od slunečního záření
 • Vnitřní kapsy pro uložení věcí
 • Ocelové kolíky a obal jsou součástí balení

Ferrino jako jediný výrobce stanu garantuje uvedené parametry

Produktové informace

Hmotnost produktu: 26 kg

Objem: 8,1 m3

Rozměry sbaleného: 70x45x44 cm

Sloupec tropika: 2.500 mm

Sloupec podlážky: 10.000 mm

Rozměry: 590 x 320 cm

Výška stanu / ložnice: 205 cm

Markýza: Je součástí

Pumpa: Je součástí

Použité technologie

Materiál: 70D Polyester Ripstop, 80 g/m3

Materiály

Materiál prutů: Nafukovací tubusy


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS06642-1

Záruka: 2 roky

Uživatelská recenze produktu Ferrino Altair 5 white

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


ferrinocb.jpg Všechno to začalo díky vynálezu, jako v nejpohádkovějším italském příběhu. Před sto padesáti lety vyvinul Cesare Ferrino ve svém domě na čísle 107 ve městě Nizza v Turíně vzorec, díky kterému lze plátna a tkaniny učinit vodotěsnými.

4.jpg

Myšlenka, která by znamenala revoluci v outdoorovém světě, ale pojďme na to od začátku. V Itálii na konci 19. století nebyly hory zábavou pro každého, byly hřištěm pro pár lidí. Pro šlechtice a dobrodruhy s možností strávit dlouhou dobu mimo práce každodenního života, rozhodně malý trh a bezprostřední zájem o změnu jejich výrobních návyků. Prvními zákazníky společnosti Ferrino byly tedy jiné subjekty, například Fiat nebo italská armáda. První z nich používal vodotěsná plátna k výrobě kapot automobilů, zatímco druhý pokrýval a opravoval vojenská vozidla. Průzkumníci dorazili o několik let později, na konci století. Byla to slavná jména jako slavný vévoda z Abruzzi.

Jejich průzkumy na odlehlých místech planety dnes patří do historie, vyprávějí o romantické době objevování obrovských bílých oblastí Země. Neznámého dobrodružství, které již neexistuje. Pro tyto zážitky potřebovali nový typ stanu, přístřešek, který byl vodotěsný, odolný a snadno přenosný a kdo, pokud ne Cesare Ferrino, by je mohl potěšit?

Abruzzi byl první, kdo dostal stany Ferrino do extrému, otestoval je v nepřípustných podmínkách a nesmazatelně tak označil, jaké je podnikatelské směřování společnosti. V krátké době Cesare Ferrino přeměnil svou společnost rozšířením kompetenčního sektoru na výrobu nepromokavých stanů pro outdoorové použití. Cílem bylo zajistit, aby byly odolné, lehké a snadno přepravitelné, tedy vhodné pro soběstačná dobrodružství, na místech, kde bylo nutné se často pohybovat a nosit veškerý materiál na ramenou. Tak se zrodily různé modely, například stan Alpina, odolný proti silnému větru, nebo Sangone, který byl zase malý a levný.

1.jpg

Skutečná revoluce

V létě šedesátých let opouštěly nejen karavany velká města na severu při hledání čerstvého vzduchu a nedotčeného prostředí, bylo to období letních dovolených, které vyprazdňovaly městská centra, aby zaplnily hory a pobřežní oblasti. Naprostá většina z nich měli mezi zavazadly stan značky Ferrino, nebo alespoň nějaký kempingový doplněk od turínské společnosti. To byla jedna z prvních skutečných revolucí značky spolu s velkými himálajskými výstupy 70. a 80. let.

2.jpgFerrino se nyní stalo přední společností v outdoorovém sektoru, je známé a mnoho lidí ji používá, dokonce i mezi himálajskými horolezci. Z tohoto důvodu se na konci sedmdesátých let mladý Reinhold Messner rozhodne kontaktovat Ferrino a požádat o stan na míru. Chlapec pronásleduje sen být prvním mužem, který vylezl na všech 14 hor, které se zvedají nad osm tisíc metrů, a potřebuje k tomu produkty určené speciálně pro jeho potřeby, včetně pevných, lehkých a odolných stanů, které odolají extrémním atmosférickým podmínkám, ve kterých je vzduch extrémně řídký. Když se obrátí na Ferrino, činí tak s jasnými nápady: potřebuje geodetický stan ve tvaru kopule, aby odolal silnému větru Himalájí. A Ferrino ho uspokojuje a navíc začíná chápat potenciál tohoto sektoru, chápe, jak moc může propojení s postavami, jako je Messner, pomoci při studiu nových řešení. Tak začala velmi plodná spolupráce s horolezci a průzkumníky, která pokračuje dodnes. Alpinisté jsou rádi, že mohou s firmou spolupracovat, že mohou dát ruku na to, jaké produkty budou čelit jejich výzvám a totéž platí pro Ferrino, které tak může čerpat inspiraci pro nové projekty.

Když v říjnu 1986 Reinhold Messner dokončil svůj sen a pokořil čtrnáct osmitisícovývh vrcholků, Ferrino je s ním přesně tak, jako je tomu se Silvio Mondinelli v roce 2004, kdy se horolezec z Brescie stal druhým Italem, který vylezl všech osmi tisícovky bez přídavného kyslíku. Ferrino bylo vždy hrdým protagonistou těchto cílů a je jím i dnes a nabízí své zkušenosti a odborné znalosti například Polákům zapojeným do obtížné výzvy na zimní výstup K2, poslednímu velkém činu klasických Himalájí, stejně jako baskickému horolezci Alexovi Txikonovi, který poté, co poprvé dosáhl (společně se Simone Moro a Ali Sadpara) v zimě na vrchol Nanga Parbat, pokračuje v hledání záznamů v nejchladnější a nejtěžší sezóně. Ferrino je rodinou pro všechny tyto lidi (a bývalé lidi), kteří se každý den snaží zpochybnit sen o slávě, osobním úspěchu nebo jednoduše řečeno, že nemožné neexistuje. Ferrino nabízí mnoho bezpečných přístřešků, teplých kolébek života v bouři, která zuří. Možná je to skutečný charakter společnosti Ferrino, značky, která tuto společnost jednoznačně identifikuje již 150 let. Ferrino je rodina. To lze pozorovat také ve výrobním řetězci, závazku vloženého do procesu vývoje nových produktů: od nápadu přes testy v terénu až po marketing je každá fáze pečlivě sledována. Stejný, jaký každý den provádějí opravy, které společnost provádí pro zákazníky, kteří mají rádi batohy, stany, spací pytle, se kterými se věnují svým malým osobním dobrodružstvím. Cíle, ve kterých je Ferrino hrdé na to, že je tam kde je, stejně jako je hrdá na to, že je po boku mužů a žen, kteří tráví každý den pro ostatní. Ve skutečnosti již padesát let nabízí podporu humanitárním misím obyvatelům zasaženým válkami nebo přírodními katastrofami prostřednictvím řady produktů určených pro první pomoc.

3.jpg

Flexibilita, inovace a nepřetržitý výzkum jsou tři charakteristiky turínské společnosti, která letos dosáha století a půl zkušeností, které se každý den dostávají na stůl v koncepci produktu budoucnosti, aniž by zapomněly na vztah se spotřebitelem. Z tohoto důvodu společnost Ferrino za posledních 26 let organizuje stanové tábory ve vysokých nadmořských výškách, kde může testovat špičkové produkty řady Highlab, které obsahují vybavení navržené tak, aby vydrželo extrémní podmínky. Názor horolezců, turistů, ale také cestovalů a vlastně nás všech se počítá. Počítá se to proto, že díky nim se malý obchod Cesare Ferrina v průběhu času transformoval a stal se zárukou kvality outdooru a spolehlivosti.

Mohlo by Vás také zajímat

Hannah Barrack 4 AIR treetop Více informací Outlet  Obvykle skladem Hannah Barrack 4 AIR treetop 15 990 11 189
Pinguin Interval 6 Airtube Více informací  Obvykle skladem Pinguin Interval 6 Airtube 24 243 21 798