Asolo

2106.8
13000
Kategorie zboží
Asolo Falcon Low Lth GV MM dark/brown Ušetříte min. 386 Doprava zdarma Asolo Falcon Low Lth GV MM dark/brown + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Cesta do přírody může mít mnoho podob - slunečnou i deštivou. Tyto odolné turistické boty Asolo umí kráčet tak i tak. 4 290 od 3 904 + Doprava zdarma!
Asolo Scrambler 2019  moss/black Ušetříte min. 183 Doprava zdarma Asolo Scrambler 2019 moss/black Pohodlné trekové sandály s novou Vibram® podešví. Svršek ze syntetické kůže, pásky se zapínáním na přezky. 2 290 od 2 107 + Doprava zdarma!
Asolo Nucleon GV MM Graphite/Brown Ušetříte min. 320 Doprava zdarma Asolo Nucleon GV MM Graphite/Brown + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Nízká treková a volnočasová obuv celokožené konstrukce. Vibram® Megagrip podešev, GORE-TEX® Extended Comfort membrána. 3 999 od 3 679 + Doprava zdarma!
Asolo Finder GV MM graphite/gunmetal Ušetříte min. 351 Doprava zdarma Asolo Finder GV MM graphite/gunmetal + ZDARMA Granger's Footwear Repel Plus 275 ml Pevné a odolné pohorky určené převážně do českých hor a hájů. Kombinace kůže a Cordury je velmi dobře prodyšná. 4 390 od 4 039 + Doprava zdarma!
Asolo Scrambler 2019  black Ušetříte min. 183 Doprava zdarma Asolo Scrambler 2019 black Pohodlné trekové sandály s Vibram® podešví. Svršek ze syntetické kůže, pásky se zapínáním na přezky. 2 290 od 2 107 + Doprava zdarma!
Asolo Greenwood GV ML petroleum Ušetříte min. 512 Doprava zdarma Asolo Greenwood GV ML petroleum + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Dámské plně vodotěsné pohorky navržené pro optimální výkon na všem co budete mít pod nohama 5 690 od 5 178 + Doprava zdarma!
Asolo Metropolis  brown/brown Ušetříte min. 188 Doprava zdarma Asolo Metropolis brown/brown Kultový model italského výrobce, určený pro každodenní použití ve městě i mimo zpevněné cesty během letních a teplých dní. 2 350 od 2 162 + Doprava zdarma!
Asolo Fandango DUO GV MM brown Ušetříte min. 455 Doprava zdarma Asolo Fandango DUO GV MM brown + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Kožené pohorky pro lehký treking a toulání se přírodou. Nubuk s minimem švů. Nepromokavá membrána Gore-Tex®. 5 690 od 5 235 + Doprava zdarma!
Asolo Agent EVO GV MM graphite Ušetříte min. 360 Doprava zdarma Asolo Agent EVO GV MM graphite + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Pánské nízké trekovky do města i do přírody. Perfektně sednou k džínám i turistickým kalhotám. 3 999 od 3 639 + Doprava zdarma!
Asolo Nucleon Mid GV MM graphite/brown Ušetříte min. 367 Doprava zdarma Asolo Nucleon Mid GV MM graphite/brown + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Univerzální lehké pohorky, které vás provedou přes všechny nástrahy na krkonošské túře, kamenitém tatranském chodníku i při výstupu na alpskou hütte. 4 590 od 4 223 + Doprava zdarma!
Asolo Pipe GV MM graphite Ušetříte min. 389 Doprava zdarma Asolo Pipe GV MM graphite Ideální pánské boty pro každodenní nošení. Neřešte džíny, nebo turistické kalhoty, Pipe jsou boty na každý den. 3 890 od 3 501 + Doprava zdarma!
Asolo Falcon Lth GV ML cloudy grey/sky Ušetříte min. 968 Doprava zdarma Akce Asolo Falcon Lth GV ML cloudy grey/sky + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Lehké a odolné pohorky, ve kterých prochodíte celé léto. Gore-Tex® membrána nepropustí k nohám vlhkost a Vibram® podešev vám dodá jistotu. 4 890 od 3 922 + Doprava zdarma!
Asolo Space GV MM Ušetříte min. 329 Doprava zdarma Asolo Space GV MM + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Lehké trekové boty, ve kterých utečete od starostí všedního dne. Nepromoknou, šetří vaše klouby a je na ně spoleh. 3 650 od 3 322 + Doprava zdarma!
Asolo Corax GV MM black/green lime Ušetříte min. 619 Doprava zdarma Novinka Asolo Corax GV MM black/green lime + ZDARMA Granger's Footwear Repel Plus 275 ml Lehký, stabilní, robustní a neuvěřitelně pohodlný, tento společník je tak ideální pro dobrodružství mimo vyšlapané cesty. 6 190 od 5 571 + Doprava zdarma!
Asolo Falcon GV ML graphite/graphite Ušetříte min. 422 Doprava zdarma Asolo Falcon GV ML graphite/graphite + ZDARMA Granger's Footwear Repel Plus 275 ml Lehké dámské pohorky na letní túry, při kterých se všechny překážky promění v zanedbatelné drobnosti. Mají nepromokavou membránu Gore-Tex®. 4 690 od 4 268 + Doprava zdarma!
Asolo Space GV ML walnut Ušetříte min. 329 Doprava zdarma Asolo Space GV ML walnut + ZDARMA Granger's G-Wax Grangers 80g Lehké trekové boty, ve kterých utečete od starostí všedního dne. Nepromoknou, šetří vaše klouby a je na ně spoleh. 3 650 od 3 322 + Doprava zdarma!

Začátky

Všechno to začalo v roce 1932 v malé vesnici na severovýchodě Italie zvané Nervesa della Battaglia. Lucův dědeček otevřel velmi malý obchod, kde opravoval boty místním lidem. V roce 1942 byla Nervesa della Battaglia plně obsazena nacistickým Německem a přestože rodina Zanatta boty pouze opravovala, byly donuceni, aby vyráběly boty pro německé vojáky. Po osvobození vesnice spojenci v roce 1945 už rodina Zanatta pokačovala ve výrobě obuvi, až na vyjímky pro lidi, kteří žili v jejich vesnici a pracovali v lese. Stručně řečeno, z těchto bot vyrostla značka Tecnica, kterou Zanattové záhy prodali.

Poté, co prodali zaváděcí značku Tecnica, kterou si postavili, se rodina Zanatta obrátila k dalšímu projektu. V roce 1998 koupila třetí generace rodiny Zanatta (Anna, Marco a Luca) společnost ASOLO - značku, která odráží hodnoty Zanatta jako vysoce kvalitních výrobců obuvi. Značku, kterou založil v roce 1975 ve stejnojmenném městě Asolo Giancarlo Tanzi.

Asolo_banner.jpg

asolo.pngJe dnes jednou z pouhých šesti společností na světě, které vyrábějí turistické boty a jsou 100% rodinné. Společnost Asolo nevyrábí boty pro nikoho jiného a řídí 100% svého výrobního procesu, což zaručuje výsledný produkt nejvyšší kvality. Celý výrobní proces probíhá v Evropě, a mimo vlastní továrny mají hlavní výrobnu v Rumunsku. Obrovské množství až 70% jejich obuvi je kontrolováno v jejich ústředí v Itálii. 

Každá z komponentů Gore-Tex, které se aplikuje do bot Asolo, je pečlivě zkontrolována, aby bylo zajištěno, že Gore-Tex byl správně utěsněn teplotním švem. (Pokud tomu tak není, bota nebude vodotěsná). Asolo také dává garanci kvality, protože samo kontroluje 100% svých bot s Gore-Texem a to včetně levé i pravé boty. 

To znamená, že každá bota Asolo Gore-Tex na každé polici po celém světě je zaručeně vodotěsná.

Kromě přísných procesů kontroly kvality se Asolo pyšní také výběrem materiálů, přičemž vybírá pouze ty nejkvalitnější komponenty od renomovaných značek, jako jsou Gore-Tex, Schoeller, Perwanger a Vibram. Podešve na botách Asolo vyrábí Vibram speciálně a výhradně pro Asolo a nejsou běžně dostupné na trhu.

Společenská zodpovědnost

Dalším důvodem, proč jsme hrdí na to, že na REJSENDEcz máme právě boty Asolo, je převzetí společenské odpovědnosti Asolo. Společnost Asolo spolupracuje pouze s dodavateli, kteří dodržují evropské právní předpisy v oblasti životního prostředí, které zaručují spravedlivé a ekologické podmínky výroby, stejně jako výrobky neobsahující nebo s nízkým obsahem nebezpečných látek.

Například kůže používaná společností Asolo pochází hlavně z evropského skotu - konkrétně ze společnosti Mastrotto v Arzignanu a koželužny Perwanger Leather v Tyrolsku. Oba tito dodavatelé mají ekologicky a sociálně odpovědnou výrobní filozofii, která je v souladu s Asolo.

Pro všechny své produkty vytvořilo Asolo „seznam omezených látek“, což je seznam zakázaných materiálů nebo materiálů, které lze použít pouze v omezeném množství. Asolo nepoužívá žádnou kůži vyčiněnou šestimocným chromem a používá pouze impregnace a krémy na boty bez obsahu C8. Společnost Asolo se zavázala k postupnému ukončení všech hydroizolačních činidel obsahujících PFC. Asolo navíc nepoužívá nanotechnologie, deodoranty, biocidy a antimykotika.

Asolo navíc vyžaduje, aby všichni jeho dodavatelé podepsali kodex chování společnosti Asolo, který je založen na mezinárodních standardech a odkazech, zejména na Deklaraci lidských práv OSN. Kodex chování vyjadřuje minimální požadavky, pokud jde o ochranu životního prostředí, dětskou práci (zakázanou), pracovní dobu, mzdy a zdraví a bezpečnost na pracovišti atd.