Lowe Alpine Belt Flip Wallet beige/BE

Belt Flip Wallet beige/BE
 • Belt Flip Wallet beige/BE
 • Belt Flip Wallet (2)
 • Belt Flip Wallet (3)
 • Belt Flip Wallet (4)
 • Belt Flip Wallet (5)

Malá bezpečnostní peněženka, kterou můžeš schovat za pás kalhot.

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání > 5 ks 
187
Běžná cena:
219
Lowe Alpine Belt Flip Wallet beige/BE
ks

Bezpečnostní pěněženka skrývatelná za pas kalhot.

Mějte svůj pas, peníze a platební karty vždy pod kontrolou. Přivažte si kapsičku za opasek a přetočte na vnitřní stranu kalhot.

Klíčové vlastnosti

 • tělová barva
 • na kreditní karty i bankovky

Specifikace produktu

Hmotnost produktu: 0,016 kg

Rozměry: 70x100x10 mm

Kategorie zboží

Pro koho: Muže, Ženy

Použité technologie

Svrchní tkanina: PT Dewspot Rip


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS02034-1

Záruka: 2 roky


Lowe-Alpine-LOGO.jpgSvými špičkově zpracovanými batohy nás oslňuje již od roku 1967 a v průběhu let tvořil historii! Právě Lowe Alpine z amerického Utahu přišel jako první s kompresními popruhy po stranách batohu, stabilizátorem zatížení a hrudními popruhy. V roce 1972 přinesly na trh první polstrovanou tašku s měkké pěny na fotoaparát. O pět let později přišli s prvním délkově nastavitelným zádovým systémem. O rok později testuje Jeff Lowe v Karakoram nové designy oblečení - Lowe Alpine tak později začne i s produkcí oblečení. Lowe Alpine patří mezi průkopníky v používání plastových přezek. V roce 1981 byla poprvé použita plastová přezka na outdoorové využití. V roce 1985 vyvinul Greg Lowe první ergonomicky tvarovaný ramenní popruh. O tři roky později dosáhla firma obratu ze zahraničního obchodu 15 milionů dolarů. Rok 1993 přináší APS - Advanced Parallux System. Je to nastavitelná verze původního patentovaného systému Parallux Back. Lowe Alpine navrhuje a vyrábí batohy, které jsou odolné a vysoce komfortní. Nepotřebné a nadbytečné prvky, které mohou selhat nebo se snadno poškodit, zde nenajdete. Konstrukční metody zaručují maximální odolnost batohů.

13. listopadu roku 2002 získává italský specialista na outdoorovou obuv Asolo SpA společnost Lowe Alpine holding„Manželství mezi našimi dvěma značkami je perfektní“ řekl Marco Zanatta, předseda společnosti. „Lowe Alpine, jako jedna z prvních technických outdoorových značek, je mezinárodně respektována a má silnou pověst pro svou kvalitu produktů a inovace - stejně jako Asolo. Společně existuje síla a příležitost budovat vše lepší.“ 

V naší nabídce najdete celou řadu městských, i turistických batohů Lowe Alpine, které vás nepřestanou udivovat!

Mohlo by Vás také zajímat