Lowe Alpine Belt Pod anthracite/amber/AN Small

Belt Pod Small  anthracite/amber/AN

Kapsička, kterou lze jednoduše připevnit na opasek nebo bederní pás batohu.

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání > 5 ks 
246
Běžná cena:
280
Jiná varianta:
Lowe Alpine Belt Pod anthracite/amber/AN Small
ks
Minimální odběr 3 ks.

Univerzální polstrovaná kapsička na opasek či bederní popruh batohu.

Šikovná kapsička, kterou připnete na bederní popruhy všech batohů Lowe Alpine. Nebo ji připevněte k opasku kalhot a mějte telefon, GPS navigaci opalovací krém a energetické tyčinky vždy po ruce.

Klíčové vlastnosti

  • Poutko na opasek
  • Poutko na zavěšení

Specifikace produktu

Hmotnost produktu: 0,025 kg

Rozměry: 130 x 80 x 50 mm

Kategorie zboží

Pro koho: Muže, Ženy

Použité technologie

Svrchní tkanina: NHC70


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS01978-1

Záruka: 2 roky


Lowe-Alpine-LOGO.jpgSvými špičkově zpracovanými batohy nás oslňuje již od roku 1967 a v průběhu let tvořil historii! Právě Lowe Alpine z amerického Utahu přišel jako první s kompresními popruhy po stranách batohu, stabilizátorem zatížení a hrudními popruhy. V roce 1972 přinesly na trh první polstrovanou tašku s měkké pěny na fotoaparát. O pět let později přišli s prvním délkově nastavitelným zádovým systémem. O rok později testuje Jeff Lowe v Karakoram nové designy oblečení - Lowe Alpine tak později začne i s produkcí oblečení. Lowe Alpine patří mezi průkopníky v používání plastových přezek. V roce 1981 byla poprvé použita plastová přezka na outdoorové využití. V roce 1985 vyvinul Greg Lowe první ergonomicky tvarovaný ramenní popruh. O tři roky později dosáhla firma obratu ze zahraničního obchodu 15 milionů dolarů. Rok 1993 přináší APS - Advanced Parallux System. Je to nastavitelná verze původního patentovaného systému Parallux Back. Lowe Alpine navrhuje a vyrábí batohy, které jsou odolné a vysoce komfortní. Nepotřebné a nadbytečné prvky, které mohou selhat nebo se snadno poškodit, zde nenajdete. Konstrukční metody zaručují maximální odolnost batohů.

13. listopadu roku 2002 získává italský specialista na outdoorovou obuv Asolo SpA společnost Lowe Alpine holding„Manželství mezi našimi dvěma značkami je perfektní“ řekl Marco Zanatta, předseda společnosti. „Lowe Alpine, jako jedna z prvních technických outdoorových značek, je mezinárodně respektována a má silnou pověst pro svou kvalitu produktů a inovace - stejně jako Asolo. Společně existuje síla a příležitost budovat vše lepší.“ 

V naší nabídce najdete celou řadu městských, i turistických batohů Lowe Alpine, které vás nepřestanou udivovat!

Mohlo by Vás také zajímat