Bach Dr. Duffle 70 Černá

Dr. Duffle 70 (2)
Dr. Duffle 70 (2)
Dr. Duffle 70 (1)
Dr. Duffle 70 (3)
Dr. Duffle 70 (4)
Dr. Duffle 70 (5)
Dr. Duffle 70 (6)
Dr. Duffle 70 (7)
Dr. Duffle 70 (8)
Dr. Duffle 70 (9)
Dr. Duffle 70 (10)
Dr. Duffle 70 (11)
Dr. Duffle 70 (12)
Dr. Duffle 70 (13)
Dr. Duffle 70 (14)
Dr. Duffle 70 (15)
Novinka

Jsem doktor, nejsem doktor, jsem doktor, nejsem doktor...Dr. Duffle to neřeší a je jí to úplně jedno. Bude nejlepším z nejlepších každému kdo cestuje. Možnosti využití jsou jednoduše neomezené.

Parametry a podrobný popis
 K dispozici u výrobce 
4 689
Bach Dr. Duffle 70 Černá
Bach Dr. Duffle 70 Černá
Bach Dr. Duffle 70 Černá
ks
Doprava zdarma na tento produkt

BACH Dr. Duffel je taška jako žádná jiná. Této vynikající tašce dominuje velký otvor se samostatným mechanismem, jak jej známe ze starých kufrů praktických lékařů a svrchní tkanina z Nylonu 1000D Cordura, díky které je taška velmi odolná a extrémně robustní. BACH Dr. Duffel je určen pro každého, kdo chce, aby bylo jeho tisíc položek nutných pro cestování úhledně zabalených a dokonale přístupných.

Klíčové vlastnosti

  • obrovské otevření se samostatným mechanismem
  • polstrované ramenní popruhy lze elegantně uložit do 2 kapes
  • různé oddíly usnadňují jakékoli organizování
  • všechny stěny a zadní část jsou potažené pěnou pro pohodlí a bezpečnost
  • boční rychlý přístup k hlavnímu oddílu a nejdůležitějším věcem
  • vnější kapsa se sponou na klíče
  • uzamykatelné zipy v hlavním prostoru
  • praktický, téměř obdélníkový tvar celého zavazadla
  • impregnace bez PFC
  • extrémně odolné zipy

Specifikace produktu

Hmotnost produktu: 1,69 kg

Objem: 70 l

Úprava materiálu: PFC Free

Polstrování: Ano, všechny stěny

Kategorie zboží

Pro koho: Unisex

Použité technologie

Svrchní tkanina: 1000D Cordura®

Výbava batohu

Nastavitelné ramenní popruhy: Ano, polstrované


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS07112-1

Záruka: 2 roky


bach.jpg

Filozofie BACH je stejně jednoduchá jako jejich výrobky a je založena na následujících pěti pilířích

+ více

nahled.jpg

Historie.

Ve společnosti BACH je dnes průkopnický duch prvních batohů stále naživu. Zaměstnanci milují to, co dělají a jsou venku tak často, jak je to možné, s jejich vlastními batohy. Všechny batohy navrhují sami, a pokud je to možné, vyrábí je od prototypů v Curychu a to jim umožňuje opravit malé chyby, které se vyskytnou během testů. Neutrácejí za drahé reklamy a propagaci, tisknou pouze skromný katalog, ale o to lepší batohy dělají - a stále více a více lidí to zjišťuje a produkty BACH vyhledává.

Zkušenosti.

Každý jednotlivý produkt BACH je navržen pro velmi specifické akce a je často výsledkem mnoha let strávených trekkingem, cestováním, horolezectvím, cyklistikou a běháním. Všechny výrobky BACH jsou velmi lehké a robustní. Nepotřebné ozdůbky a blbiny jsou vynechány, aniž by to ovlivnilo funkčnost produktu. Naopak! Věří ve zlepšení a zdokonalení jednoduchých věcí. Jejich „inovace“ proto nejsou vždy tak vzrušující a viditelné jako od giga výrobců, ale vždy jsou velmi užitečné. Každý nový produkt prochází svým vývojem a testují je buď přímo zaměstnanci nebo jejich přátelé. Ať už se jedná o procházky po ledovci, během horkého léta v Alpách nebo jednoduše při každodenním použití, což je činnost bohužel často podceňovaná. Nápady a názory testerů (horských průvodců, horolezců, cestovatelů, turistů...) plynou do nových produktů i do dalších poznatků ke zlepšení.

Pečlivost.

Jak je známo, celek je víc než jen součet částí: nejlepší materiály a nejdůmyslnější detaily se stanou dobrým batohem pouze prostřednictvím šikovných ruk a dovedností švadlen. Všichni v BACHu jsou dlouhodobí zaměstnanci a znají každý produkt do sebemenšího detailu, ovládají každý jednotlivý pracovní krok a také se zabívají těmi nejmenší podrobnostmi. Toto je jediný způsob, jak může jakýkoli batoh BACH splnit naše nejvyšší očekávání. Snaží se prostě dělat dobře to co dělají.

Kvalita.

Šetří gramy tam, kde to dává smysl. Produkt BACH je perfektní, když nelze nic vynechat. V BACHu vyrábí ty nejodolnější, funkční batohy na současném trhu z nejlehčích, a přitom nejrobustnějších materiálů. V BACHu je kvalita vždy na prvním místě - včetně materiálů.

Důvěra.

Žádný batoh nevydrží věčně - ale výrobky BACH mnohem déle než ostatní. Poskytují 5letou záruku na materiál a zpracování všech produktů BACH. Během tohoto období opraví nebo vymění produkt bez ohledu na poškození. Na obsah batohu, běžné známky opotřebení a čistě kosmetické závady se záruka logicky nevztahuje. Stojí si prostě za tím co vyrobili! A věří, že jejich výrobky vydrží beze změn déle než zmíněných pět let.

Mohlo by Vás také zajímat