Norlender Fitjar L (52)

Fitjar (1)
  • Fitjar (1)
  • Fitjar (2)
  • Fitjar (3)
  • Fitjar (4)
  • Fitjar (5)
Novinka

Odolný svetr s klasickým vysokým límcem.

Parametry a podrobný popis
 Není skladem 
5 199
4 297 bez DPH
DPH:
21 %
Velikostní tabulka
L
XL
XXL

Tento produkt již není v nabídce.

Spolu najdeme vhodnou alternativu 😎 

Perfektní svetr pro tvé outdoorové dobrodružství. Norlender Fitjar je vyroben pro aktivní použití, který díky neobvyklé odolností vydrží téměř věčně.

z historické továrny

Svetr je vyrobený v Norsku v tamní historické továrně u fjordů na ostrově Osterøy. Svetr FITJAR je silnější jednovrstvý svetr z pravé norské vlny bez vzoru. Na levém rukávu má výšivku s norskou vlaječkou a logem Norlender.

Produktové informace

Kategorie zboží

Pro koho: Muže

Použité technologie

Materiál: 100% norská vlna


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS11424-1

Záruka: 2 roky

Uživatelská recenze produktu Norlender Fitjar L (52)

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů


Psal se rok 1927, když můj dědeček založil malou textilní fabriku v přízemí své farmy v horské obci Tveiten na ostrově Osteroy na západě Norska. Firmě se dařilo a brzy se stala důležitým zaměstnavatelem pro lidi z okolí. Nové modely se pro továrnu navrhovaly po celém Norsku. V roce 1947 se výroba přesunula z hor dolů do údolí k fjordu Osterfjord, kde se dodnes nachází naše sídlo. Od výroby vlněného spodního prádla jsme se propracovali až k výrobě vlněných svetrů pro děti a dospělé. Jméno Norlender používáme pro naše výrobky od roku 1989. Design norských svetrů a doplňků vychází z bohaté tradice, na kterou jsme u nás v Norsku právem hrdí. Také naše proměnlivé počasí nás ve výrobě oblečení mnohému naučilo. Proto také používáme pro výrobu výhradně vlnu. Jsme zavázáni rodinnou tradicí a s radostí vám nabízíme nejnovější modely značky Norlender pro vaše pohodlí a radost.

Astrid Tveiten - majitelka

Mohlo by Vás také zajímat