Lowe Alpine Fjell oxide/OX

Fjell oxide/OX
 • Fjell oxide/OX
 • Fjell blue print/BP
 • Fjell giro/GI
Kaštanův dárek Můžeš uplatnit kupón z newsletteru

Jednoduchá a lehká ledvinka na turistiku, kolo i běh.

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání 2 ks 
516
Běžná cena:
599
Lowe Alpine Fjell oxide/OX
Lowe Alpine Fjell oxide/OX
Lowe Alpine Fjell oxide/OX
ks

Ledvinka se kterou přeběhnete hřebeny hor, protáhnete svaly při nordic walkingu nebo si do ní uložíte doklady a energetickou tyčinku při vycházce do přírody.

Polstrovaná záda sedí a větrají. Reflexní prvky vás ochrání před nepozornými řidiči při pozdním návratu. A o klíče od domu se taky nebojte - cvakněte si je na bezpečný klip uvnitř.

Klíčové vlastnosti

 • Komfortní polstrovaná záda
 • Reflexní prvky
 • Vnitřní bezpečnostní kapsa
 • Klip na klíče
 • Poutko na světlo

Specifikace produktu

Hmotnost produktu: 0,2 kg

Objem: 4 l

Kategorie zboží

Pro koho: Muže, Ženy

Použité technologie

Svrchní tkanina: N6.6 Mini Rip, 450D PW

Zařazení dle výrobce

Řada: Belt packs


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS02100-2

Záruka: doživotní záruka


Lowe-Alpine-LOGO.jpgSvými špičkově zpracovanými batohy nás oslňuje již od roku 1967 a v průběhu let tvořil historii! Právě Lowe Alpine z amerického Utahu přišel jako první s kompresními popruhy po stranách batohu, stabilizátorem zatížení a hrudními popruhy. V roce 1972 přinesly na trh první polstrovanou tašku s měkké pěny na fotoaparát. O pět let později přišli s prvním délkově nastavitelným zádovým systémem. O rok později testuje Jeff Lowe v Karakoram nové designy oblečení - Lowe Alpine tak později začne i s produkcí oblečení. Lowe Alpine patří mezi průkopníky v používání plastových přezek. V roce 1981 byla poprvé použita plastová přezka na outdoorové využití. V roce 1985 vyvinul Greg Lowe první ergonomicky tvarovaný ramenní popruh. O tři roky později dosáhla firma obratu ze zahraničního obchodu 15 milionů dolarů. Rok 1993 přináší APS - Advanced Parallux System. Je to nastavitelná verze původního patentovaného systému Parallux Back. Lowe Alpine navrhuje a vyrábí batohy, které jsou odolné a vysoce komfortní. Nepotřebné a nadbytečné prvky, které mohou selhat nebo se snadno poškodit, zde nenajdete. Konstrukční metody zaručují maximální odolnost batohů.

13. listopadu roku 2002 získává italský specialista na outdoorovou obuv Asolo SpA společnost Lowe Alpine holding„Manželství mezi našimi dvěma značkami je perfektní“ řekl Marco Zanatta, předseda společnosti. „Lowe Alpine, jako jedna z prvních technických outdoorových značek, je mezinárodně respektována a má silnou pověst pro svou kvalitu produktů a inovace - stejně jako Asolo. Společně existuje síla a příležitost budovat vše lepší.“ 

V naší nabídce najdete celou řadu městských, i turistických batohů Lowe Alpine, které vás nepřestanou udivovat!

Mohlo by Vás také zajímat