Lowe Alpine Halcyon 35:40 navy/NA Small

Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 NA
Halcyon 35:40 HR
Halcyon 35:40 HR
Halcyon 35:40 HR
Halcyon 35:40 HR
Halcyon 35:40 HR
Halcyon 35:40 HR
Halcyon 35:40 HR

Špičkový alpinistický batoh pro náročné akce, při nichž se potřebujete spolehnout na každou drobnost.

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání 3 ks 
3 296
Běžná cena:
3 750
navy/NA
Lowe Alpine Halcyon 35:40 navy/NA Small
Normal
Large
small
ks

Alpinistický batoh do velkých stěn a pro náročné akce, při nichž se potřebujete spolehnout na každou drobnost. Objem 35-40 l. Délka zad pro vyšší postavy.

Když vyrážíte z chaty k nástupu do stěny, hory ještě halí tma. Správnou cestu mezi trhlinami vám osvěcuje zářivá koule měsíce. Jako cíl dnešního dne jste si vytyčili velkou klasiku ve třítisícové žulově stěně, takže si nesete vybavení na sníh, led i skálu. A to vše máte uložené v tomto alpinistickém batohu Lowe Alpine.

Na čelo batohu upnete cepíny do absolutně jednoduchého systému Headlocker, poutka bederáku odnesou pár karabin a lano zajistíte pod vrchlíkem. A až se v zimě vydáte sjíždět nějaký ten sněhový kuloár, upevníte lyže při výstupu do festovních postranních popruhů.

S odolným materiálem se nemusíte zdráhat vecpat do úzkého komínu a podobně bez obav můžete batoh odhodit na sníh. Na nový Tri-Flex zádový systém se rozhodně sníh nenalepí. Bederní pás pod stěnou odejměte, aby se na těle “nehádal” se sedákem. A takto připraveni se pusťte do souboje se stěnou - batoh na vašich zádech bude sedět jako přibitý.

Tak horám zdar! Sejdeme se na vrcholu.

Klíčové vlastnosti

 • Poutko pro tahání batohu za sebou
 • Lisovaný zádový panel odpuzující sníh
 • Odnímatelný bederní pás
 • Výklopné víko s kapsou
 • Jednoduché zavírání LoadLocker
 • Kompresní systém pro uchycení lana
 • Boční vstup na zip
 • Boční sloty na lyže
 • Headlocker uchycení cepínů na čele

Specifikace produktu

Objem batohu: 40l

Hmotnost batohu: 1,31 kg

Kategorie zboží

Pro koho: Muže, Ženy

Ideální pro: Alpinismus, skialpinismus a lyžování, Lezení, bouldering a ferraty

Užitečné informace

Počet komor: Jedna

Vstup do batohu: Vrchní

Délka zad: 48 cm

Použité technologie

Svrchní tkanina: 330D Ripstop / Hydroshield Dura a 840D Ballistic Mandarine / Hydroshield

Výbava batohu

Uchycení cepínů: Ano

Uchycení trekových holí: Ano

Uchycení lyží: Ano

Uchycení lan a maček: Ano

Bederní pás: Odnímatelný


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS02721-4

Záruka: 2 roky


Lowe Alpine logoSvými špičkově zpracovanými batohy nás oslňuje již od roku 1967 a v průběhu let tvořil historii! Právě Lowe Alpine z amerického Utahu přišel jako první s kompresními popruhy po stranách batohu, stabilizátorem zatížení a hrudními popruhy. V roce 1972 přinesly na trh první polstrovanou tašku s měkké pěny na fotoaparát. O pět let později přišli s prvním délkově nastavitelným zádovým systémem. O rok později testuje Jeff Lowe v Karakoram nové designy oblečení - Lowe Alpine tak později začne i s produkcí oblečení. Lowe Alpine patří mezi průkopníky v používání plastových přezek. V roce 1981 byla poprvé použita plastová přezka na outdoorové využití. V roce 1985 vyvinul Greg Lowe první ergonomicky tvarovaný ramenní popruh. O tři roky později dosáhla firma obratu ze zahraničního obchodu 15 milionů dolarů. Rok 1993 přináší APS - Advanced Parallux System. Je to nastavitelná verze původního patentovaného systému Parallux Back. Lowe Alpine navrhuje a vyrábí batohy, které jsou odolné a vysoce komfortní. Nepotřebné a nadbytečné prvky, které mohou selhat nebo se snadno poškodit, zde nenajdete. Konstrukční metody zaručují maximální odolnost batohů.

13. listopadu roku 2002 získává italský specialista na outdoorovou obuv Asolo SpA společnost Lowe Alpine holding„Manželství mezi našimi dvěma značkami je perfektní“ řekl Marco Zanatta, předseda společnosti. „Lowe Alpine, jako jedna z prvních technických outdoorových značek, je mezinárodně respektována a má silnou pověst pro svou kvalitu produktů a inovace - stejně jako Asolo. Společně existuje síla a příležitost budovat vše lepší.“ 

V naší nabídce najdete celou řadu městských, i turistických batohů Lowe Alpine, které vás nepřestanou udivovat!

Mohlo by Vás také zajímat