Informace o možnostech dopravy a platby

Do 22.11.2020 jde doprava za náma :)

VESELY_KASTAN_-_BANNER_DOPRAVA_ZDARMA_rozmer_timeline.jpg

Vyberte si co potřebujete on-line a nechte si objednávku přivést kam potřebujete. Náklady na dopravu bereme na sebe. Vybírat můžete jak z novinek tak ze zajímavých slev starších kolekcí. Pohodlně se usaďte a prolistujte v klidu náš e-shop a objednávejte třeba z gauče obýváku nebo po cestě z práce. Ušetříte tak čas na něco jiného. Náklady na dopravu nechte na nás. Doprava zdarma platí v ámci České republiky a Slovenska do 22.11.2020 při nákupu nad 500 Kč. 

Co je Zásilkovna?

Zásilkovna je široká dodavatelská síť s více než 1 600 výdejními místy v ČR, na která si můžete nechat doručit objednané zboží snadno, levně a rychle. Zasíláme i do zahraničí.

Other country? No problem! Contact us by mail: info@rejsende­.cz

 • Snadné sledování zásilky
 • Dodání do dvou dnů na více než 2 400 poboček v ČR
 • Vyzvednutí zboží kýmkoliv pouze pomocí zaslaného hesla
 • Možnost rozbalení zásilky při převzetí
 • Uschování objednávky na pobočce až po dobu 21 dní
 • Doručení na kteroukoliv pobočku od 19 Kč* 
 • Nabízíme i doručení zdarma na vybrané produkty nebo objednávky vyšší 3 000 Kč

*cena dobírky  

Sledování zásilky

 • Sledování zásilky na webu nebo telefonech s Androidem i iOS
 • Zaslání e-mailu s trasovacím číslem ihned po předání zboží dopravci
 • Prodloužení úschovy, správa zásilky i heslo pro vyzvednutí – vše v aplikaci

Jak funguje Zásilkovna

Zásilkovna představuje moderní a zákaznicky velmi pohodlný způsob dopravy objednaného zboží. Ten je založen na široké síti výdejních míst. Zásilkovna pobočky přímo neprovozuje, jsou jimi zpravidla lokální provozovny nejrůznějších druhů, výdejní místo proto můžete najít na své nejbližší čerpací stanici, v samoobsluze, papírnictví, čistírně oděvů, restauraci, kopírovacím centru nebo třeba parfumerii.

Díky tomuto systému disponuje Zásilkovna více než 2 400 výdejními místy na území České republiky, a to jak v městských, tak ve venkovských oblastech, kam doručuje rychle a bez front. Navíc poskytuje moderní službu sledování zásilek, vždy tedy víte, kde se váš balíček nachází a kdy doputuje až k vám.

Zásilkovna se snaží být lepší alternativou tradičních zásilkových služeb, s nimiž bojuje hlavně pohodlím při doručování. Na zazvonění dopravce nemusíte čekat doma, balíček si objednáte k nejbližšímu partnerovi Zásilkovny, u kterého na vás počká 7 dní. Nemůžete-li si ho v této lhůtě vyzvednout, v mobilní aplikaci či na webu máte možnost úschovu zdarma prodloužit až na tři týdny.

Nejvýhodnější doručení pro ČR a SR

I zde spolupracujeme se zásilkovnou a její službou packeta.com, protože si myslíme, že právě zásilkovna zná potřeby daného kraje nejlépe. Rozdíl je v tom, že zásilku dostanete na vámi zvolenou adresu.

Other country? No problem! Contact us by mail: info@rejsende­.cz

 • Oblast doručení: celá ČR a nově i EU
 • Dny doručení: pondělí - pátek*
 • Doba doručení: obvykle do tří dnů (po potvrzení o odeslání Vaší objednávky) platí v případě objednání do 11:00 předchozího dne** a jsou-li veškeré položky z Vaší objednávky skladem
 • Časové rozmezí doručení: 8:00 - 20:00
 • Po potvrzení odeslání objednávky budete informování o tom, který dopravce byl pro doručení vybrán. Předáme mu Vaše kontaktní údaje a termín doručení si s Vámi již upřesní v den doručení.
 • Nabízíme i doručení zdarma na vybrané produkty nebo objednávky vyšší 3 000 Kč

*mimo svátky   **objednávky přijaté o svátcích a o víkendech jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující den

Typ služby Cena včetně DPH
dopravné za doručení objednávky při platbě předem* od 79,- ***
dopravné + dobírečné při platbě při dodání** od 118,- ***

*V případě objednávky nad 3000 Kč není doprava účtována.   **V případě objednávky na dobírku není bohužel možné platit u dopravce kartou, platba je možná pouze v hotovosti. ***pouze při nízkých objednávkách

Přehled možností platby

Existuje mnoho variant, jak u nás zaplatit za nákup. Vyberte si tu, která Vám vyhovuje nejvíce.

 • Dobírka - Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese.
 • Kartou online - Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Pro platbu online musí být karta vydaná v EU.
 • Přes online bankovnictví - Platba přes online platební bránu je vždy vyřízena téměř okamžitě. Přenos je šifrovaný a bezpečný.
 • Platba předem - Po dokončení objednávky jsou produkty rezervovány a bude Vám následně zaslán email s potřebnými informacemi k platbě včetně variabilního symbolu, který je nutné při platě uvést. Při platbě převodem je potřeba počítat s delším časem připsání platby na náš účet (zpravidla 1-3 pracovní dny), proto doporučujeme spíše využít platbu online. V momentě připsání platby začínáme objednávku odesílat. Informace o stavu Vaší objednávky budete mít k dispozici po přihlášení do svého účtu a také Vás budeme informovat na Vaši mailovou adresu.

zabaleno.jpg