Lowe Alpine Lightflite Pouch cider/CI

Lightflite Pouch (1)
  • Lightflite Pouch (1)
  • Lightflite Pouch (2)

Lehká kapsička pro organizaci nákladu uvnitř batohu. Vhodná pro veškeré cestovatelské nezbytnosti

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání > 5 ks 
219
Běžná cena:
249
Large
small
Lowe Alpine Lightflite Pouch cider/CI
Lowe Alpine Lightflite Pouch cider/CI
ks

Lehká kapsička pro organizaci nákladu uvnitř batohu.

Nabíječky, adaptéry, léky, šitíčko,... Všechno má v cestovatelském batohu své místo. Ideálně v praktické kapsičce - abyste vždycky rychle našli to, co právě potřebujete.

Klíčové vlastnosti

  • Odolný materiál
  • Ideální tvar
  • Dvě barvy

Specifikace produktu

Hmotnost produktu small: 0,024 kg

Rozměry small: 15 x 9 x 7 cm

Hmotnost produktu large: 0,035 kg

Rozměry large: 19 x 7 x 8 cm

Kategorie zboží

Pro koho: Muže, Ženy

Použité technologie

Svrchní tkanina: 70D Hexa, TriShield®


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS01973-1

Záruka: 2 roky


Lowe-Alpine-LOGO.jpgVynikající od zrodu

Svými špičkově zpracovanými batohy nás oslňuje již od roku 1967 a v průběhu let tvořil historii! Právě Lowe Alpine z amerického Utahu přišel jako první s kompresními popruhy po stranách batohu, stabilizátorem zatížení a hrudními popruhy.

V roce 1972 přinesly na trh první polstrovanou tašku s měkké pěny na fotoaparát. O pět let později přišli s prvním délkově nastavitelným zádovým systémem. O rok později testuje Jeff Lowe v Karakoram nové designy oblečení - Lowe Alpine tak později začne i s produkcí oblečení. Lowe Alpine patří mezi průkopníky v používání plastových přezek.

V roce 1981 byla poprvé použita plastová přezka na outdoorové využití.

V roce 1985 vyvinul Greg Lowe první ergonomicky tvarovaný ramenní popruh. O tři roky později dosáhla firma obratu ze zahraničního obchodu 15 milionů dolarů.

Rok 1993 přináší APS - Advanced Parallux System. Je to nastavitelná verze původního patentovaného systému Parallux Back. Lowe Alpine navrhuje a vyrábí batohy, které jsou odolné a vysoce komfortní. Nepotřebné a nadbytečné prvky, které mohou selhat nebo se snadno poškodit, zde nenajdete. Konstrukční metody zaručují maximální odolnost batohů.

lowealpine_banner.jpg

13. listopadu roku 2002 získává italský specialista na outdoorovou obuv Asolo SpA společnost Lowe Alpine holding„Manželství mezi našimi dvěma značkami je perfektní“ řekl Marco Zanatta, předseda společnosti. „Lowe Alpine, jako jedna z prvních technických outdoorových značek, je mezinárodně respektována a má silnou pověst pro svou kvalitu produktů a inovace - stejně jako Asolo. Společně existuje síla a příležitost budovat vše lepší.“ 

V naší nabídce najdete celou řadu městských, i turistických batohů Lowe Alpine, které vás nepřestanou udivovat!

Mohlo by Vás také zajímat