Asolo Metropolis brown/brown Velikost UK 11

Metropolis  brown/brown/519
Kaštanův dárek Můžeš uplatnit kupón z newsletteru

Kultový model italského výrobce, určený pro každodenní použití ve městě i mimo zpevněné cesty během letních a teplých dní.

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání > 5 ks 
1 801
Běžná cena:
2 350
Tabulka velikostí
UK 5
UK 6
UK 7
UK 8
UK 9
UK 10
UK 11
UK 12
UK 13
ks

Zpevněná cesta končí, ale vás to táhne dál. V pořádku. Tak běžte. Tyhle sandály Asolo se speciálním tvarem podešve se nějakých těch kořenů a lesních stezek nezaleknou. Jenom si pořádně utáhněte pásky a otestujte, co v nich vězí. Extrémně lehká podešev Vibram poskytuje vyšší citlivost a vnímání terénu. Budete koukat, jak pohodlně se vám půjde. 

Klíčové vlastnosti

  • Hmotnost: 330 g (1/2 pár)
  • Svršek: nubuk 2,2 mm
  • Podešev: Vibram®
  • Mezipodešev: Asoflex Soft
  • Vložka: anatomická kožená
  • Vyrobeno v Evropě

Specifikace produktu

Hmotnost 1/2 páru obuvi: 330 g

Kategorie zboží

Pro koho: Muže, Ženy

Obuv doporučujeme pro

Použítí na: Lehký letní treking

Materiály

Svršek obuvi: Nubuk 2,2 mm

Futro obuvi: Lycra

Výztuha obuvi: Asoflex Soft

Typ stélky: Kůže

Typ podešve: Vibram®


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS01997-6

Záruka: 2 roky


asolo.pngHistorie firmy Asolo se započala v těžkých válečných letech, kdy rodina Zannata založila malý obchod s botami ve vesničce Nervesa della Battaglia (Italy) a zpočátku v něm pracovali pouze členové rodiny. Po válce firma rostla a rozvíjela se. V roce 1998 již třetí generace rodiny koupila značku Asolo. Značka byla založena v roce 1975 rodem Tanzi, který vytvořil něco netradičního, něco, co změnilo nejen celý trh, ale také způsob pohledu na outdoorový svět, vymysleli totiž první horolezecké boty vyrobené z materiálu “Cordura” – vynikající extrémní odolností proti otěru a vysokou pevností při zachování nízké hmotnosti. Dodnes je firma vlastnictvím již čtvrté generace rodiny Zannata a stále drží veškerou výrobu v Evropě.

Kdo řekl, že Asolo S.p.A. boty jsou pouze pro pěší turistiku? Vybírají ten nejlepší design, kvalitu a věnují maximální pozornost výběru barev, tak, aby byly jejich boty vhodné pro každodenní použití.

Již několikrát vyhráli “Produkt roku” v kategorii trekingové a horolezecké boty.

Mohlo by Vás také zajímat