VHT, turistická, volnočasová, lezecká i běžecká obuv

0
18000
Položek na stránku 8 | 16 | 24
Planika Protect MCB 22 Air tex® Více informací Nově u nás Dárek Sno-Seal® v hodnotě 299 Kč Planika Protect MCB 22 Air tex® Obuv je certifikována dle EN (CSN) ISO 20347:2004, má osvědčení podle směrnice EU89/686/EWG 5 100 4 299 -16% + Doprava zdarma!
Grisport Ledro 81 Více informací Nově u nás Grisport Ledro 81 Pohodlné trekovky, které se hodí do města i do přírody 2 699 2 429 -10%
Grisport Livigno 91 Více informací Nově u nás Grisport Livigno 91 Dámská všestranně použitelná velmi pohodlná trekovka 2 499 2 249 -10%
Planika Forester Pro Air tex® Men + Sno-Seal® zdarma Více informací Dárek Sno-Seal® v hodnotě 299 Kč
Planika Forester Pro Air tex® Men + Sno-Seal® zdarma Vynikající pohorky, které vám zpříjemní chůzi, ať už půjdete kolem přehrady, na celodenní výlet s pesanem, nebo budete chtít zdolat Příčné Sedlo v Tatrách. 4 399 3 999 -9% + Doprava zdarma!
Planika Forester Pro Air tex® Lady + Sno-Seal® zdarma Více informací Dárek Sno-Seal® v hodnotě 299 Kč
Planika Forester Pro Air tex® Lady + Sno-Seal® zdarma Vynikající pohorky, které vám zpříjemní chůzi, ať už půjdete kolem přehrady, na celodenní výlet s pesanem, nebo budete chtít zdolat Příčné Sedlo v Tatrách. 4 399 3 999 -9% + Doprava zdarma!
Planika Kanin Air tex® Více informací Dárek od REJSENDE Planika Kanin Air tex® Nejoblíbenější dámský model trekové obuvi výrobce Planika 3 190 + Doprava zdarma!
Planika Epir Air tex® Více informací Dárek od REJSENDE Planika Epir Air tex® Nejoblíbenější pánský model trekové obuvi výrobce Planika 3 390 + Doprava zdarma!
Mammut Redtop II Low GTX Více informací Bazar Mammut Redtop II Low GTX Multifunkční bota, která je díky kombinaci materiálů a její lehkosti jako stvořená do jakéhokoliv terénu. Stav nové obuvi. Velikost EU 45 1/3 // UK 10,5 // US 11,5 // Mondo 290mm 3 390 1 356 -60%
Salming Trail Hydro Shoe Women Beige/Black Více informací Dárek od REJSENDE Salming Trail Hydro Shoe Women Beige/Black Hlavním úkolem tohoto dámského modelu je ochránit před vodou při zachování vynikající prodyšnosti 4 499
Salming Trail Hydro Shoe Men Grey/Black Více informací Dárek od REJSENDE Salming Trail Hydro Shoe Men Grey/Black Hlavním úkolem tohoto pánského modelu je ochránit před vodou při zachování vynikající prodyšnosti 4 499
Salming Trail 6 Women Light Blue/Navy Více informací Tip pro běžce Salming Trail 6 Women Light Blue/Navy Do posledního detailu dotažené dámské běžecké boty! Trail 6 jsou ideální universální boty pro všechny vaše trailové běhy. 3 999
Salming Trail 6 Men Safety Yellow/Navy Více informací Tip pro běžce Salming Trail 6 Men Safety Yellow/Navy Do posledního detailu dotažené pánské běžecké boty! Trail 6 jsou ideální universální boty pro všechny vaše trailové běhy. 3 999
Salming Trail 5 Women Poppy Red/Safety Yellow Více informací Dárek od REJSENDE Salming Trail 5 Women Poppy Red/Safety Yellow To nejlepší spojení Švédského a Italského designu s extrémním důrazem na grip. 3 999 + Doprava zdarma!
Salming Trail 5 Men Poseidon Blue/Safety Yellow Více informací Dárek od REJSENDE Salming Trail 5 Men Poseidon Blue/Safety Yellow To nejlepší spojení Švédského a Italského designu s extrémním důrazem na grip. 3 999 + Doprava zdarma!
Planika Jalovec Lady Air tex® + Sno-Seal® zdarma Více informací Dárek Sno-Seal® v hodnotě 299 Kč Planika Jalovec Lady Air tex® + Sno-Seal® zdarma Dámská pohodlná treková obuv se širším kopytem pro celoroční využití. 4 799 4 295 -11% + Doprava zdarma!
Planika Jalovec Men Air tex® + Sno-Seal® zdarma Více informací Dárek Sno-Seal® v hodnotě 299 Kč Planika Jalovec Men Air tex® + Sno-Seal® zdarma Pánská pohodlná treková obuv se širším kopytem pro celoroční využití. 4 799 4 319 -10% + Doprava zdarma!

Pokud jste v této kategorii, určitě řešíte otázku jaké boty si vlastně máte pořídit. Možná si nakonec pořídíte boty ne které chcete, ale ty, které potřebujete. Přiznáváme, že je to věda.

Rozhodně a především, než se začnete zabývat gore-texem, vibramem, vzhledem apod. je potřeba si ujasnit:

„K čemu já ty boty vlastně potřebuju?“

Boty jsou určené především k chůzi, zcela nečekaně, ale je to tak (mimo jiné se dají použít jako závaží, zarážka proti zavírání balkónových dveří, držák na mobil, viděli jsme i podobu květináče). Jenže není chůze jako chůze. Je rozdíl, když jdete na jednodenní výlet třeba "kole brněnského priglu", anebo na dvouměsíční trek na Kavkaz. Uvědomte si, že i na každodenní potřebu jsou boty k tomu určené. A to nejen kvůli pohodlí, ale především skladbou a strukturou materiálů.

Pořád jste si nevybrali? Moc rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zavolat, nebo napsat. Vždy najdeme řešení