Kotníková turistická a treková obuv

2188.71
7900
Kategorie zboží

Kotníková turistická obuv je bezesporu všestranný produkt, který lze použít při nejrůznějších akcích. Bez ohledu na to, zda chcete jít na procházku do lesa nebo na horskou túru, existuje pro každé přání a požadavek vhodný model. Důležité je, aby kotníková outdoorová obuv měla pevnou kotníkovou část a středně pevnou podešev. Teprve potom je možné se bezpečně pohybovat v terénu a zároveň být ozbrojeni proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. REJSENDE vám nabízí velký výběr vysoce kvalitní turistické obuvi, které jsou k dispozici pro ženy, muže i děti.

Výměna obuvi zdarma

Položek na stránku 8 | 16 | 24
Garmont Ascent GTX Více informací Akce Garmont Ascent GTX Pánské robustní trekingové boty jsou určeny pro drsnější stezky a technické přístupy 5 999 5 181
Garmont Nebraska GTX Více informací Akce Garmont Nebraska GTX Ideální bota pro turistiku a treking, která se stala tradicí v nabídce Garmontu. 4 999 3 990
Asolo Drifter GV EVO ML azure/stone Více informací Akce Asolo Drifter GV EVO ML azure/stone Horské stezky, výstupy na dvou a třítisícové vrcholky, občas nějaká ta zajištěná cesta. To je ten pravý terén pro tyhle dámské odolné pohorky. 5 290 od 4 178
Asolo Drifter GV EVO ML graphite/purple Více informací Akce Asolo Drifter GV EVO ML graphite/purple Horské stezky, výstupy na dvou a třítisícové vrcholky, občas nějaká ta zajištěná cesta. To je ten pravý terén pro tyhle dámské odolné pohorky. 5 290 od 4 178
Dolomite 54 Hike GTX M's Gunmetal Grey Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Gunmetal Grey Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Dolomite 54 Hike GTX M's Dark Brown Red Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Dark Brown Red Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Dolomite 54 Hike GTX M's Black Blue Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Black Blue Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Dolomite 54 Hike GTX M's Mud Green Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Mud Green Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Planika Protect MCB 22 Air tex® Více informací Novinka Akce Planika Protect MCB 22 Air tex® Obuv je certifikována dle EN (CSN) ISO 20347:2004, má osvědčení podle směrnice EU89/686/EWG 5 299 4 299 -19% + Doprava zdarma!
Planika Forester Pro Air tex® Men Více informací
Planika Forester Pro Air tex® Men Vynikající pohorky, které vám zpříjemní chůzi, ať už půjdete kolem přehrady, na celodenní výlet s pesanem, nebo budete chtít zdolat Příčné Sedlo v Tatrách. 4 399 3 799 -14% + Doprava zdarma!
Planika Forester Pro Air tex® Lady Více informací
Planika Forester Pro Air tex® Lady Vynikající pohorky, které vám zpříjemní chůzi, ať už půjdete kolem přehrady, na celodenní výlet s pesanem, nebo budete chtít zdolat Příčné Sedlo v Tatrách. 4 399 3 799 -14% + Doprava zdarma!
Planika Kanin Air tex® Více informací Planika Kanin Air tex® Nejoblíbenější dámský model trekové obuvi výrobce Planika 3 499 2 899 -17% + Doprava zdarma!
Planika Epir Air tex® Více informací Planika Epir Air tex® Nejoblíbenější pánský model trekové obuvi výrobce Planika, který je díky speciálnímu výkroji v oblasti kotníku extrémně pohodlný. 3 699 2 999 -19% + Doprava zdarma!
Planika Jalovec Lady Air tex® Více informací Planika Jalovec Lady Air tex® Dámská pohodlná treková obuv se širším kopytem pro celoroční využití. 4 799 4 099 -15% + Doprava zdarma!
Planika Jalovec Men Air tex® Více informací Planika Jalovec Men Air tex® Pánská pohodlná treková obuv se širším kopytem pro celoroční využití. 4 799 4 099 -15% + Doprava zdarma!
Planika Forester Air tex® Více informací Doporučujeme
Planika Forester Air tex® Výborné trekové boty, které vám zpříjemní chůzi, ať už se jedná o dlouhou horskou tůru v kamenitém terénu, nebo pouhou vycházku do lesa. Vychází z legendárního typu celokožených bot Planika Stenar! 4 399 3 799 -14% + Doprava zdarma!

Trekingové boty jsou oproti turistické obuvi speciálně navrženy pro delší vícedenní výlety, pro turistické výlety s převážně těžkým batohem s hmotností 20 kg a více. Důležitou vlastností trekkingové boty je velmi pevná podešev, která umožňuje bezpečnou a pohodlnou turistiku a stabilitu na kamenitém nebo jinak nerovném povrchu.

Důležitá je vysoká pravděpodobnost úspěchu

Treková obuv má vysoký komín a poskytuje tak chodidlu odpovídající pevné držení, které je vyžadováno na nerovném terénu a na turistických trasách. Bota je často používána v horských oblastech, ale příkladně i ve Skandinávii, zejména na Islandu a v Norsku.

Podešev je nezbytnou součástí

Podešev nabízí dobrou přilnavost a bezpečnost, která navíc uvolňuje svaly při dlouhých túrach. Důležité je také pohodlné odpružení chodidla trekingové boty. U trekové obuvi je konstrukce podešve a komínu znatelně stabilnější než u turistické boty. Proto je trekkingová bota vhodnější pro středně až obtížné horské túry.

Pořád jste si nevybrali? Moc rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zavolat, nebo napsat. Vždy najdeme řešení