VHT, turistická, volnočasová, lezecká i běžecká obuv

Outdoorová obuv

Baví vás být v přírodě a hledáte správnou obuv? Pak jste na správném místě v REJSENDEcz. Nabízíme vám velký výběr outdoorové obuvi od známých značek pro všechny outdoorové aktivity jako je horolezectví, turistika, trail running, volný čas a mnoho dalších.

walking-boots.jpg

113.39
18000
Položek na stránku 8 | 16 | 24
Asolo Drifter GV EVO ML azure/stone Více informací Akce Asolo Drifter GV EVO ML azure/stone Horské stezky, výstupy na dvou a třítisícové vrcholky, občas nějaká ta zajištěná cesta. To je ten pravý terén pro tyhle dámské odolné pohorky. 5 290 od 4 110
Asolo Drifter GV EVO ML graphite/purple Více informací Akce Asolo Drifter GV EVO ML graphite/purple Horské stezky, výstupy na dvou a třítisícové vrcholky, občas nějaká ta zajištěná cesta. To je ten pravý terén pro tyhle dámské odolné pohorky. 5 290 od 4 110
Bufo Inca Více informací Výprodej
Bufo Inca Sandály pro všestranné použití. 896 627 -30%
Bufo Komfort Více informací Výprodej
Bufo Komfort Lehký sandál vhodný pro volný čas, do přírody i k vodním sportům. 719 539 -25%
Dolomite 54 Hike GTX M's Gunmetal Grey Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Gunmetal Grey Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Dolomite 54 Hike GTX M's Dark Brown Red Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Dark Brown Red Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Dolomite 54 Hike GTX M's Black Blue Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Black Blue Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Dolomite 54 Hike GTX M's Mud Green Více informací Novinka Dolomite 54 Hike GTX M's Mud Green Pánské turistické boty, inspirované horami a italským designem. 4 599 + Doprava zdarma!
Planika Protect MCB 22 Air tex® Více informací Novinka Akce Planika Protect MCB 22 Air tex® Obuv je certifikována dle EN (CSN) ISO 20347:2004, má osvědčení podle směrnice EU89/686/EWG 5 299 4 299 -19% + Doprava zdarma!
Grisport Ledro 81 Více informací Novinka Grisport Ledro 81 Pohodlné trekovky, které se hodí do města i do přírody 2 699 2 429 -10%
Grisport Livigno 91 Více informací Novinka Grisport Livigno 91 Dámská všestranně použitelná velmi pohodlná trekovka 2 499 2 249 -10%
Planika Forester Pro Air tex® Men Více informací
Planika Forester Pro Air tex® Men Vynikající pohorky, které vám zpříjemní chůzi, ať už půjdete kolem přehrady, na celodenní výlet s pesanem, nebo budete chtít zdolat Příčné Sedlo v Tatrách. 4 399 3 799 -14% + Doprava zdarma!
Planika Forester Pro Air tex® Lady Více informací
Planika Forester Pro Air tex® Lady Vynikající pohorky, které vám zpříjemní chůzi, ať už půjdete kolem přehrady, na celodenní výlet s pesanem, nebo budete chtít zdolat Příčné Sedlo v Tatrách. 4 399 3 799 -14% + Doprava zdarma!
Planika Kanin Air tex® Více informací Doporučujeme Můžeš uplatnit kupón z newsletteru Kaštanův dárek Planika Kanin Air tex® Nejoblíbenější dámský model trekové obuvi výrobce Planika 3 499 2 899 -17% + Doprava zdarma!
Planika Epir Air tex® Více informací Doporučujeme Můžeš uplatnit kupón z newsletteru Kaštanův dárek Planika Epir Air tex® Nejoblíbenější pánský model trekové obuvi výrobce Planika, který je díky speciálnímu výkroji v oblasti kotníku extrémně pohodlný. 3 699 2 999 -19% + Doprava zdarma!
Salming Trail Hydro Shoe Women Beige/Black Více informací Můžeš uplatnit kupón z newsletteru Kaštanův dárek Salming Trail Hydro Shoe Women Beige/Black Hlavním úkolem tohoto dámského modelu je ochránit před vodou při zachování vynikající prodyšnosti od 4 499

Pokud jste v této kategorii, určitě řešíte otázku jaké boty si vlastně máte pořídit. Možná si nakonec pořídíte boty ne které chcete, ale ty, které potřebujete. Přiznáváme, že je to věda.

Rozhodně a především, než se začnete zabývat gore-texem, vibramem, vzhledem apod. je potřeba si ujasnit:

„K čemu já ty boty vlastně potřebuju?“

Boty jsou určené především k chůzi, zcela nečekaně, ale je to tak (mimo jiné se dají použít jako závaží, zarážka proti zavírání balkónových dveří, držák na mobil, viděli jsme i podobu květináče). Jenže není chůze jako chůze. Je rozdíl, když jdete na jednodenní výlet třeba "kole brněnského priglu", anebo na dvouměsíční trek na Kavkaz. Uvědomte si, že i na každodenní potřebu jsou boty k tomu určené. A to nejen kvůli pohodlí, ale především skladbou a strukturou materiálů.

Pořád jste si nevybrali? Moc rádi Vám s výběrem pomůžeme. Stačí zavolat, nebo napsat. Vždy najdeme řešení