Benesport Pekelník Modrá Velikost XS

- 30%
modrá
modrá
Pekelník (19)
Pekelník (21)
Pekelník (22)
Pekelník (20)
Pekelník (1)
Pekelník (2)
šedá
Pekelník (12)
Pekelník (11)
Pekelník (13)
Pekelník (10)
Pekelník (3)
Pekelník (4)
zelená
Pekelník (28)
Pekelník (24)
Pekelník (25)
Pekelník (27)
Pekelník (5)
Pekelník (6)
červená
Pekelník (17)
Pekelník (16)
Pekelník (18)
Pekelník (15)
Pekelník (7)
Pekelník (8)
Novinka Akce

Dokonale padnoucí a designově řešený outdoorový kabátek, který je ideální pro různé outdoorové aktivity

Parametry a podrobný popis
 ihned k odeslání 1 ks 
3 562
Před slevou:
5 089
Velikostní tabulka
Benesport Pekelník Modrá Velikost XS
Benesport Pekelník Modrá Velikost XS
Benesport Pekelník Modrá Velikost XS
Benesport Pekelník Modrá Velikost XS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
ks

Dámský funkční kabát Pekelník vás dokonale ochrání před větrem a částečně před vodou. Kabát je vyroben speciální vícevrstvou úpravou s inteligentní membránou, uvnitř s teplým fleecem, který je na dotek velmi příjemný. Kábát perfektně sedne téměř každé postavě a zaujme naprosto dokonalým střihem. Relativně malá tloušťka a hmotnost vám zaručí maximální pohodlí a volnost pohybu. Designově řešený doplněk v podobě integrované kapuce zase ochrání před špatným počasím.

insightsicon_37343.png Víte, že Pekelník (1 609,3 m.n.m.) je vrch na hřebeni Kriváňské Fatry?

Klíčové vlastnosti

  • vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • obsahuje skutečnou ovčí vlnu
  • originální výšivka
  • obousměrný zip
  • kapsy na zip
  • integrovaná kapuce s regulací
  • ideální jako vrchní vrstva nejen pro různé outdoorové aktivity
  • pro jeho vzhled si jej oblíbíte i pro každodenní používání
  • vyrobené na Slovensku

Specifikace produktu

Hmotnost produktu: 0,9 kg

Složení materiálu: 43% Akryl, 35% Polyester, 18% Vlna, 4% Polyuretan

Kategorie zboží

Pro koho: Ženy

Použité technologie

Materiál: Tecnowool®

Zipy: Salmi

Parametry membrány

Vodní sloupec: 10 000 mm

MVTR prodyšnost: 10 000 g/m2/24h

Složení materiálů

Použitá membrána: No Wind®


Údaje o produktu

Katalogové číslo: RMS06775-1

Záruka: 2 roky


"...príbeh našej značky začali písať v roku 1995 prvé diftínové nohavice, ktoré ušila moja manželka Danka. Mäkký, teplý, veľmi odolný, príjemný prírodný materiál a najmä výborne sediaci pohodlný strih, určený na outdoorové aktivity,  si veľmi rýchlo našli široký okruh priaznivcov. A takto sa zrodila naša (a veríme, že aj Vaša) slovenská značka BENESPORT, ktorá dodnes vyrába kvalitné športové oblečenie pre pohyb v prírode a aktívne trávenie voľného času pre celú rodinu. Náš názov vychádza z latinského BENE, čo v preklade znamená „DOBRE“,  a to je a vždy bude hlavnou myšlienkou smerovania firmy. 

Našim cieľom je, aby sa všetci zákazníci cítili v našich výrobkoch dobre a aby bolo dobro tým, čo ich bude po celý život sprevádzať..."  /Ján Bendík - zakladateľ/

DSC07526 copy 1.JPG

VŠECHNY NAŠE PRODUKTY JSOU VYROBENÉ VÝHRADNĚ NA SLOVENSKU šikovnými SLOVENSKÝMI RUKAMI :)

Klademe mimořádný důraz na kvalitu vypracování a samozřejmě i na kvalitu všech použitých materiálů. V současnosti jsou základními výrobními materiály hlavně designové vlněné pleteniny a moderní technické materiály od renomovaného italského výrobce Pontetorto, taktéž bavlněné tkaniny a diftín - hustě tkaná, počesávání 100% bavlna. Naše modely doplňujeme originálními autorskými výšivkami, navrhovanými speciálně pro jednotlivé kolekce, přičemž vycházíme ze slovanské tradice zdobení oděvů výšivkami a také touto cestou chceme přiblížit kousek naší historie. Výrobky nesou názvy oblastí a známých, méně známých i zcela neznámých Slovenské vrchů spolu s popisem dané lokality, abychom mohli společně poznávat všechny kouty nádherného Slovenska.

BENESPORT  kromě výroby značkového sportovního oblečení nabízí i individuální servis a úpravu výrobků dle přání zákazníka, výrobu malých sérií pro reklamní a pracovní účely, vyšívání reklamních materiálů prostřednictvím vlastního vyšívacího automatu a výrobu multifunkčních šátků is Vašim vlastním vzorem.

Pridajte_podnadpis.png

Každý ze 4 živlů nacházejících se všude kolem nás v přírodě má svůj jedinečný charakter a vlastnosti. V přírodě, iv našich tělech se prý nacházejí 4 prvky, které ovlivňují veškerý koloběh života na Zemi, iv nás samých. Jde prý o základní přírodní živly Oheň - Voda - Vzduch - Země, kterým my sami (fyzicky i psychicky) podléháme, ale zároveň je můžeme i sami ovlivňovat.

Oheň představuje sílu, moc, ochranu a schopnost měnit věci z jednoho stavu na druhý.  Voda očišťuje a symbolizuje hledání tajemství života a smrti. Ze země pocházejí všechny poklady, které můžeme označit za božské. Zem dává život a poskytuje nám k němu vše potřebné. Pohyb a proudění vzduchu prozrazuje mnoho věcí. Vůně jara napovídá, že zima končí a zanedlouho se začne oteplovat. Netřeba zapomínat na to, že vzduch je živel, který je nepředvídatelný. Všechny tyto živly mají společného jmenovatele - přírodu. Ta je příznačná i pro naše oblečení outdoorového typu.

Mohlo by Vás také zajímat