Trailová a silniční obuv

3185
4300
Obuv doporučujeme pro

Běh jako vášeň

Běh je jedním z nejoblíbenějších outdoorových sportů, protože jej lze provozovat kdykoli během roku, téměř za každého počasí a na jakémkoli povrchu. Aby tě běhání bavilo velmi dlouho, je potřeba vybrat tu správnou běžeckou obuv pro potřebný typ povrchu.

Na REJSENDEcz se ti pokusíme nabídnout různé běžecké boty od nejznámějších značek a to pro každý typ nohy a každý běžecký styl. Pokud kupuješ běžeckou obuv poprvé, měla by být alespoň o jednu velikost větší než obuv, kterou používáš pro volný čas. Tvé nohy pak budou mít dostatek místa a zabrání se zbytečným puchýřům a bolesti. Kromě velikosti bys měl také vědět, na jakém povrchu budeš běhat.

running_banner_1.jpg

Nejprodávanější v kategorii Trailová a silniční obuv

Scott Supertrack RC 2 Black/Yellow Ušetříte min. 225 Doprava zdarma Novinka
Scott Supertrack RC 2 Black/Yellow Rychlejší, technologicky dokonalejší běžecká ikona od Scottu 4 490 4 265 + Doprava zdarma!
Montura Prisma Ušetříte min. 394 Doprava zdarma Montura Prisma Pánské trailové boty pro milovníky pohodlného překonávání kilometrů horských stezek rychlým tempem. 3 579 3 185 + Doprava zdarma!
Scott Supertrack RC 2 Black/Blue Ušetříte min. 225 Doprava zdarma Novinka Scott Supertrack RC 2 Black/Blue Rychlejší, technologicky dokonalejší běžecká ikona od Scottu 4 490 4 265 + Doprava zdarma!
Montura Prisma GTX Woman 8604 Ušetříte min. 485 Doprava zdarma
Montura Prisma GTX Woman 8604 Dámské trailové boty s membránou Gore-Tex pro milovnice pohodlného překonávání kilometrů horských stezek rychlým tempem. 4 406 3 921 + Doprava zdarma!
Montura Prisma GTX 8640 Ušetříte min. 485 Doprava zdarma Montura Prisma GTX 8640 Pánské trailové boty s membránou Gore-Tex pro milovníky pohodlného překonávání kilometrů horských stezek rychlým tempem. 4 406 3 921 + Doprava zdarma!

Trail running

running_banner.jpg

jednoduše znamená běh po zpevněných cestách a silnicích - přes pole a louky, přes lesy, v horách, po vyšlapaných cestách, prostě jakkoli si pojmenuješ. Aby bylo možné se optimálně přizpůsobit těmto podmínkám, existují speciální trailové běžecké boty, které mají všechny vlastnosti důležité pro běh v terénu. Trail běžecké boty v sobě kombinují ochranu, stabilitu, pohodlí a perfektní fit v jednom tak, aby tě spolehlivě doprovázela i při sebenáročnějším běhu.

potřebuješ poradit? Pokusíme se o to :)