Benesport na REJSENDE.CZ

Jehož příběh začaly psát v roce 1995 první diftínové kalhoty...

...pokračuje v obnovené spolupráci a velmi rádi vám nabídneme kompletní sortiment tohoto vyjímečného výrobce. Slovenská značka BENESPORT vyrábí kvalitní sportovní oblečení pro pohyb v přírodě a aktivní trávení volného času pro celou rodinu. Název vychází z latinského BENE, což v překladu znamená "DOBŘE", a to je a vždy bude hlavní myšlenkou směrování firmy. Veškerá produkce pochází z dílny na Slovensku, takže vlastně za rohem.

Dalším důležitým milníkem výrobce Benesport bylo zdokonalení fylozofie značky ve smyslu čtyř živlů. Každý ze čtyř živlů nacházejících se všude kolem nás v přírodě má svůj jedinečný charakter a vlastnosti. V přírodě, i v našich tělech se prý nacházejí čtyři prvky, které ovlivňují veškerý koloběh života na Zemi, i v nás samých. Jde o základní přírodní živly Oheň - Voda - Vzduch - Země, kterým my sami (fyzicky i psychicky) podléháme, ale zároveň je můžeme i sami ovlivňovat.

  • Oheň představuje sílu, moc, ochranu a schopnost měnit věci z jednoho stavu na druhý.
  • Voda očišťuje a symbolizuje hledání tajemství života a smrti. Ze země pocházejí všechny poklady, které můžeme označit za božské.
  • Země dává život a poskytuje nám k němu vše potřebné. Pohyb a proudění vzduchu prozrazuje mnoho věcí. Vůně jara napovídá, že zima končí a zanedlouho se začne oteplovat.
  • Vzduch e živel, který je nepředvídatelný. Všechny tyto živly mají společného jmenovatele - přírodu. Ta je příznačná i pro naše oblečení outdoorového typu.

Všechny novinky